top of page

Hukuk Akademisi 3 Yaşında...

Güncelleme tarihi: 22 Ara 2023

Biz insanlar, hayatlarımızı planlamayı ve buna sadık kalarak bir ömür sürdürmeyi arzularız. Gündelik hayatın karmaşasında zaman zaman çıkmazda hissederiz, bu durumu en az hasarla atlatabilmenin yolu ise sağlam bir arkadaşın desteğinden geçer. Kendi hikayesini yazma idealiyle yaşamını sürdürmek isteyen bizler ancak bu şekilde aydınlığa ulaşabiliriz.

Ülke olarak geçtiğimiz şu zor dönemde, aramızdan ayrılan arkadaşlarımızın derin hüznünü yaşamaktayız. Yaşamın bilinmezliği ne yazık ki bazen bizlere çok acı olaylar yaşatıyor. Beraber amfide ders dinlediğimiz, etkinliklerde yer aldığımız arkadaşlarımızla maalesef artık aynı gökyüzünü paylaşamıyoruz.

Bu noktada bizlere düşen okuyan, araştıran ve problemlere çözüm önerileri üreten vizyon sahibi bireyler olabilmek. 3 yıl önce bugün 12 Mart’ta #KendiHikayeniYaz mottosuyla kurulan topluluğumuz, gerçekleştirmiş olduğu çeşitli etkinlikler sayesinde entelektüel dünya görüşüne sahip hukukçular olabilmek için çıktığımız bu yolu aydınlatan bir meşale olmuştur, hiç sönmesin! Topluluğumuzun doğum günü kutlu olsun, beraber gerçekleştireceğimiz etkinliklerle dolu nice güzel yıllara…HUKUK AKADEMİSİ


53 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page